Svatební Expo

Lillet – vychutnejte si nezapomenutelný okamžik

Lillet je jedinečný francouzský aperitiv na bázi vína, jež v sobě zosobňuje elegantní francouzský životní styl a umění žít a vychutnávat.

Pochází z Podensac, malé vesničky na jih od Bordeaux. Vzniká pečlivou kombinací vín vypěstovaných v oblasti Bordeaux a 10 ovocných likérů připravovaných dle tradiční receptury již od roku 1872. Tato směs je ponechána dalších šest až osm měsíců ke zrání, aby získala komplexní chuť s lehkým nádechem dřeva.

Lillet není vermut, je řazen mezi aromatizovaná fortifikovaná vína. K jeho výrobě nejsou, s výjimkou jistého množství chininu, jenž pochází z kůry peruánských chininovníků, použity žádné byliny a koření, tedy ani pelyněk.

Lillet je elegantní trendy značka, která vás bude doprovázet na večírcích s přáteli, pracovních obědech nebo velkých životních událostech a ochutí vám tyto okamžiky dotykem Francie. Můžete si jej vychutnat v mnoha podobách, my vám jej na Svatebním Expu představíme v podobě drinku, zvaného Lillet Vive, který z Vašeho velkého dne udělá nezapomenutelný zážitek!
    Kontakt
    email: ambassador@beefeater.cz 
    telefon: +420 776 227 699 
    webová stránka: https://www.pernod-ricard.cz/ 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE