Svatební Expo

Úplně Všude: koktejly až do obýváku

Barový keterink právě tam, kde jej hosté zrovna potřebují - na svatbě i večírku, v lese i obýváku.
A přitom koktejly tak skvělé a barmani tak pozorní stejně jako v baru.

Úplně Všude je koktejlový keterink brněnských Lidí z Baru a už jeho samotný název napovídá, na co se primárně zaměřuje – realizovat keterinkové služby v jakémkoliv prostředí a co nejvíce je přizpůsobit přáním objednavatelů.

Už brzy po otevření prvního podniku Lidí z Baru, tedy Baru, který neexistuje, se hosté tu a tam začali barmanů přeptávat, jak je to s jejich případným působením mimo tento prostor. Keterinkový projekt si však Lidi z Baru troufli spustit až po několika letech a pořádné porci získaných gastronomických a provozních zkušeností.

Barmany si nejčastěji objednávají organizátoři firemních akcí, vánočních večírků, plesů, slavnostních otevření či after party odborných konferencí, ale také svatebčané nebo lidé slavící narozeniny či jiný významný životní mezník.

Co všechno se bude pít, do čeho se barmani oblečou, jak budou jejich drinky, tištěná menu či barový pult vypadat? Na tom všem by se měli zákazníci s keterinkem dopředu domluvit. „Moc nás baví hrát si s jedinečností každého zájemce. Na osobní schůzce zjistíme, co kdo rád pije, jakou má představu o designu celého eventu a co by mu zkrátka udělalo radost. Dle toho pak sestavíme návrh, který si společně odsouhlasíme,“ popisuje přípravný proces Monika Bársony, koordinátorka koktejlového keterinku Úplně Všude.

Svatebčané si pak mohou vybrat z několika předpřipravených balíčků, anebo jít taktéž zcela individuální cestou. „Poznali se snoubenci na tancovačce? Pak barmani možná vymyslí drink Osudové tango, který bude zaručeně rudý jako růže. Nebo milují lesy? Tak to by na menu nemělo chybět něco s vůní jehličí a třeba naší Zázračnou Woody sodou. Prostě co pár, to jiné osobnosti, a tím pádem i naše originální pojetí keterinku,“ dodává Monika Bársony.

Do nabízeného sortimentu Úplně Všude kromě originálních i klasických koktejlů patří také destiláty, nealkoholické nápoje a limonády, kvalitně připravená výběrová káva, správně ošetřené a načepované pivo, víno tiché i šumivé a také drobné občerstvení na zahnání hladu. Velmi oblíbené jsou u hostů interaktivní programy jako řízená degustace ušlechtilých destilátů nebo „míchací teambuilding“, kdy si hosté sami vyzkouší roli barmanů.

                                

Těšit se na vás bude Monika, Matěj, Natalie, Veronika a tým Úplně Všude.

telefon: +420 773 554 835
email: keterink@uplnevsude.cz
webová stránka: www.uplnevsude.cz 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE