Svatební Expo

Do svatebních šatů štíhlá a fit!

Cambridge Weight Plan
CWP výživové poradenství s.r.o.

Každá nevěsta ve svůj den „D“ chce vypadat fantasticky. Krásné šaty, úžasný účes, famózní prstýnky, skvělé líčení. Co když se ale stane, že během vánočních svátků pár kilo přiberete, nebo vám ve vašich vysněných šatech pár centimetrů překáží? S Cambridge Weight Plan tento problém vyřešíte jednoduše. Jsou tu proto, aby vám pomohli!

Co je Cambridge Weight Plan?

Cambridge Weight Plan je společností zabývající se výživovým poradenstvím. Pyšní se statusem výhradního dovozce a distributora produktů Cambridge Weight Plan a výhradního vlastníka licence pro realizaci konceptu Cambridge Weight Plan pro Českou republiku a Slovensko. Celosvětově působí ve více jak 40 zemích.

Něco málo z jejich historie

Celosvětově známý program Cambridge Diet původně vznikl v Anglii před více jak 30 lety – jeho zakladatelem je A. Howard. Dle několika vlastních studií se jedná o nejprozkoumanější dietu na světě. V České republice jsou již 18 let. První poradenské centrum v ČR bylo otevřeno v roce 2000.

Co je program Cambridge Weight Plan?

Originální program v oblasti výživového poradenství, který je unikátní kombinací výživového programu, obohacených potravin vlastní výroby a běžné stravy. Nabízí kvalitu, jednoduchost a flexibilitu. Jeho prioritou je individuální a profesionální přístup výživových poradců ke klientovi.

Široká nabídka nutričně vyvážených, funkčních potravin. Nabízí jak sladké, tak slané pokrmy jako např. nápoje, smoothie, polévky, sladké tyčinky, ale i jídla v podobě boloňských špaget, kuskusu, sýrových makaronů a mnoho dalšího. U Cambridge Weight Plan si přijde každý na své.

Program Cambridge Weight Plan nabízí 6 Kroků s různě vysokým příjmem energie. Každý Krok se skládá z nutričně vyvážených produktů CWP a běžné stravy v podobě zeleniny a bílkoviny. Program je variabilní a po pečlivém zhodnocení vašeho zdravotního stavu, je vám doporučen vhodný Krok pro začátek redukce. Díky postupnému navyšování energie a zařazování většího množství běžné stravy se tělo stabilizuje a zajištuje ideální příjem. Tento postup Vás udrží v psychické pohodě, zakotví nově získané zdravé stravovací návyky a zamezí tzv. „jojo efektu“. Následně, poté co dojdete s vaším poradcem do Kroku 6, obdržíte od certifikovaného výživového poradce jídelníček přesně na míru pro optimální udržení nově získané ideální váhy.

Kdo jsou jejich výživoví poradci?

Poradci jsou z velké části bývalí klienti. Jsou to lidé, kteří si sami programem prošli a do CWP se zamilovali. Lidé, kterým program Cambridge Weight Plan změnil život od základů a chtějí tímto pomoct i ostatním. Jsou to ti, kteří díky vlastní zkušenosti nejlépe vědí, jak program CWP funguje. V neposlední řadě jsou to ti, kteří dělají svou práci srdcem a vědí, jak moc je důležitý individuální přístup, podpora, zájem a péče o klienta.

Cambridge Weight Plan poradci jsou odborníci

Výživoví poradci jsou zároveň certifikovaní odborníci – mají kurz výživového poradenství pod záštitou MŠMT. Stále se vzdělávají na různých seminářích pro doplnění odborných znalostí, zároveň se pravidelně zúčastňují odborných přednášek a konferencí ve spolupráci s Aliancí Výživových Poradců.

Výhody programu Cambridge Weight Plan

Pro zajištění bezpečného používání produktů a přechodu na běžnou stravu nemají internetový prodej. Všechny jejich produkty jsou distribuovány prostřednictvím certifikovaných výživových poradců v jejich poradenských centrech. Dávají velký důraz na individuální přístup. Cambridge Weight Plan poradce není pouze výživový odborník, ale zároveň se stává vaším koučem, přítelem a podporou. V průběhu celého programu Cambridge Weight Plan bude vaší motivací.

Jak zajišťují bezpečnost klientů

Program Cambridge Weight Plan, nastavení složení jeho jednotlivých Kroků a různorodost v hodnotě kalorického příjmu, byl pečlivě navržen a konzultován s odborníky v oblasti výživy. Díky odbornosti programu mají i podporu a garanci erudovaného profesora MUDr. Vladimíra Teplana, DrSc.

Jejich poslání:

Šťastná a spokojená nevěsta s ženichem! Pomůžou vám se změnou na zdravý životní styl. Zbaví vás přebytečných kil a centimetrů. Stanete se jejich dlouhodobým partnerem. Cambridge Weight Plan poradci s vámi budou stále v kontaktu – díky tomu si udržíte snáze své nově nabité stravovací zvyklosti. Namotivují Vás k zařazení pohybových aktivit do Vašeho běžného života. Dbají na Vaši psychickou pohodu.

                           

Kontakt
Ing. Kristýna Hranáčová
telefon: +420 737 392 612
email: kristyna.hranacova@cambridgeweightplan.cz 
webová stránka: https://cambridgeweightplan.cz/ 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE