Svatební Expo

Fotodroid

Rozhovor s paní Miou Gebauer, ředitelkou a částečnou majitelkou Fotodroida o tom, proč si na svatbu vybrat právě Fotodroida a co je největším tajemstvím jejich úspěchu.                          

Pro začátek - Co je to vlastně fotobudka? 

Ač si myslím, že už nějakou fotobudku každý na akci či svatbě viděl, stále se mi stává, že se setkám s někým, kdo vůbec neví, o co jde a já se s nadšením mohu pustit do vysvětlování něčeho, s čím přicházím do styku každý den.

Takže úplně jednoduše. Fotobudka je možnost, jak zabavit své hosty na akci, jelikož umí fotit, tisknout památeční fotky, zasílat je na email a často také mnoho dalších doplňujících funkcí jakými jsou gify, slow motion či video.

Kolik je nyní na českém trhu různých fotobudek?

Každý rok se okruh fotobudek opět o něco rozšiřuje. Občas si říkám, že je Česká Republika fotobudkouvou velmocí. Když zaregistruji nového konkurenta a řeknu si – hm, ten by mohl mít potenciál, tak se má předpověď naštěstí ne vždy vyplní. Co se týče tedy takové té přímé konkurence, kterou pociťuji, beru ji na vědomí a označuji ji za kvalitní, tak se tu bavíme o dvou až třech společnostech včetně Fotodroida.  

Ať se tedy nebavíme jen všeobecně, co má Fotodroid navíc oproti ostatním?

Fotodroid má svou klientelu především z důvodu toho, že jsem perfekcionista a chci, aby si každý můj Fotodroiďák uvědomoval, že ať je to akce pro Mercedes nebo svatba na vesnici, tak oba klienti by měli získat stejně kvalitní péči. Našim hlavním tajemstvím je právě osobní přístup, na kterém si velice zakládáme.

Dalším tajemstvím je výběr lidí do týmu. Neboli, jak jim říkám - Fotodroiďáci. Pracovní trh je v současnosti opravdu … no vždyť to tu ani nemusím popisovat.

I přesto se mi ale zatím (musím zaklepat) daří nacházet jehly v kupce sena, které poté dodávají celému servisu tu poslední tečku k dokonalosti.

A i přesto, že lpím na vysoké kvalitě, snažím se cenovku Fotodroida udržet na lidovějších cenách, tak, aby se nevěsty nemusely spokojovat s fotobudkou, která před týdnem vyšla na trh a která má super výhodnou cenu.                               

Moc děkujeme za informace, vy podnikáte s manželem - uznávaným fotografem Petrem Gebauerem?

Ano přesně tak, manžel má ve firmě větší podíl, protože celý koncept byl především jeho nápad a do současnosti se stará o technickou stránku věci. Jelikož se ale chtěl věnovat své větší vášni (focení), převzala jsem řízení společnosti já. Oba milujeme naší práci nadevše.

Ještě jedna poslední otázka, která se bude týkat opět Fotodroida. Kde přesně se odrazí výsledná kvalita a jak je možné vybrat kvalitní fotobudku?

Výsledná kvalita se odrazí téměř všude. Od prvního pozdravu, přes otrávenou obsluhu, která dokáže zkazit celkový dojem, až po nehezké fotografie s nekvalitním pozadím. Naštěstí všechny tyto informace lze vyčíst téměř vždy již z webových stránek dané společnosti, kde jsou k nahlédnutí pozadí, galerie z předešlých akcí, backstageové fotografie, reference a předešlá klientela či celkový počet akcí.

Pokud ani to nedokáže přesvědčit potenciálního klienta o výběru, je vždy možné si nechat zaslat poštou fotografie z předešlých akcí či se stavit v naší kanceláří a Fotodroida si přímo vyzkoušet. Zajímavý je fakt, že tuto možnost zatím nikdo nevyužil a stačila mu pouze naše webová prezentace.

Více informací na webových stránkách: www.fotodroid.com 
nebo Facebooku: https://www.facebook.com/myfotodroid/ 

Kontakt
email: Mia@fotodroid.com  
telefon: +420 720 448 660 

                                            

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE