Svatební Expo

Marie Fritzová Photography

K fotografování jsem se dostala už v dětství, přivedl mě k němu můj táta. Často jsem s ním sedávala v jeho domácí fotokomoře. Už na základní škole mě učil fotit na klasických zrcadlovkách. S narozením mých dětí jsem si pořídila mou první digitální zrcadlovku a pak přes focení dětí kamarádů a známých jsem se dostala až k profesionální dráze fotografa.

Stále se snažím zlepšovat na různých workshopech, před 6 lety jsem absolvovala fotografický kurz u Roberta Vano. Profesionálně se focení věnuji 8 let. Za tu dobu mám zkušenosti s focením jak v České republice, tak i v zahraničí.

Můj styl focení se dá označit za fotožurnalistický s důrazem na detail a zachycení atmosféry celého svatebního dne. Nemám ve zvyku focené osoby příliž pozovat. Nejkrásnější svatební portréty vznikají při procházce v přírodě, kdy pár občas zastavím, lehce upravím a fotím. Snažím se zachytit emoce a kouzlo daného okamžiku.

Na svatbě se snažím splynout a příliš nevyčnívat, abych nikoho svou přítomností neznervozňovala. Né všichni mají rádiobjektiv stále před obličejem.

Abych rozšířila své služby, absolvovala jsem v lednu 2016 vizážistický kurz v Make-up Institute Prague. K portrétnímu focení nabízím tedy i nalíčení a česání. Pracuji s profesionální vizážistickou kosmetikou M.A.C., MUD, NYX, Inglot.

O mé práci se můžete přesvědčit na mých webových stránkách www.mariefoto.com, kde naleznete i odkazy na můj Instagram a Facebook.

Kontakt
email: Marie.fritzova@centrum.cz 
telefon: +420 725 172 689

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE