Svatební Expo

Chcete mít trendy svatbu? Vsaďte na přírodu.

Uvažujete nad tím, v jakém stylu povedete svou svatbu? Není nic jednoduššího než návrat k přírodě a její jednoduchosti. Nejen že přírodní styl nikdy nevyjde z módy, ale zůstane pořád nadčasový.

 

Oznámení? Jednoduše a rychle

Vše začíná svatebním oznámením. Je těžké vybrat to správné. Jeden říká ano, druhý zase ne. Navrhněte si své vlastní a ušetřete si tak spoustu nervů.

Vyrobte si oznámení sami! No a co, že bude každé jiné? Chcete přece originál!

Pusťte se s chutí do práce. Sežeňte si přírodní hnědý nebo béžový papír. Můžete použít například kartón nebo lepenku. Nebojte se nepřesnosti tvaru, vždyť v přírodě není nic přesně nalinkované.

Nyní už jen na oznámení ručně napište, kdy se váš den „D“ bude konat a na jakém místě. Pokud není vaše písmo úplně úhledné, můžete si text klasicky vytisknout doma na tiskárně a na oznámení nalepit.

Tip: Použijte samolepící krajku a jutový provázek s dřevěnou holubičkou na dozdobení a doladění celkového vzhledu oznámení.  

                            

Výzdoba svatební tabule - žádný problém!

Nelamte si příliš hlavu s výzdobou svatebního stolu. Bohatě vám postačí čistě bílý ubrus, na který umístíte jutový běhoun s krajkou. Na střed stolu postavte vázičku s živou květinou, pár svíček pro romantický efekt a jmenovky pro snadnou orientaci hostů.

Doporučujeme: Nechcete kupovat vázičky nebo si je objednávat v květinářství? Použjte klasické zavařovací sklenice, nalepte na ně přírodní stuhu s krajkou a vložte do nich natrhané voňavé luční kvítí. Věřte, tím opravdu zaujmete.

V jednoduchosti je krása

Celou tabuli se snažte vést takzvaně „tón v tónu“ držte se jemných odstínů hnědé, béžové a krémové. Zajímavým doplňkem jsou dřevěné odřezky, které mohou posloužit například jako podložka pod svatební dortíky nebo kávu.

       

Co výzdoba židlí?

Samotná výzdoba židlí bývá často opomíjená a nevěnuje se jim tolik pozornosti. Většinou se na židle natáhnou bílé nebo krémové povlaky a tím je celá výzdoba u konce. Není to škoda? Krásně ozdobit můžeme jak povlaky, tak i obyčejné dřevěné židle. Existuje tolik možností!

Dobrá rada: Máte doma staré záclony po babičce a nevíte co s nimi? Nastříhejte je na jednotlivé pásy a vyrobte si z nich hrubší stuhu, kterou pak můžete na židle uvázat. Přidejte nevěstin závoj, pásy z pytloviny a originální dekorace je na světě!

Na závěr na zdraví!

Svatební oznámení, jmenovky, výzdobu svatebního stolu a doladění všeho možného k dokonalosti máte za sebou. Nyní už zbývá připít si na šťastné manželství a zmiňované zdraví. Přejeme vám, aby váš svatební den byl ten nejkrásnější.

                    

Dekorace a doplňky pro svatbu naleznete v prodejnách Stoklasa nebo e-shopu www.stoklasa.cz.

Kontakt
email: eshop@stoklasa.cz 
telefon: +420 734 750 798

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE