Svatební Expo

Mandlové a čokoládové květiny Pelino

Mandlové a čokoládové květiny Pelino: italské umění i na královské svatbě

nevěsta chce svatbu jako z cukru. Voňavý zážitek, který přetrvá roky. Svatbu se špetkou tradice a plnou hrstí originality. Pastvu pro všechny smysly. Třeba jako by se právě procházela po písečné pláži ve slunné Itálii. Ten pocit musí být prostě dokonalý.  

Každá nevěsta chce svatbu, která všechny hosty překvapí. Svatbu, která bude chutnat a vonět přímo božsky…stejně jako mandlové květiny Pelino.

Mandlové květiny Pelino se v italském městečku Sulmona vyrábějí ručně už od roku 1783 a nyní se z této umělecké tradice můžeme těšit i my v České republice!

Základ květinek Pelino tvoří zpravidla slavné sicilské mandle Avola, křupavé, šťavnaté, s velmi jemnou chutí a jedinečným aroma. Ty se šetrně obalují v 50% belgické čokoládě a potahují kvalitní cukrovou polevou. Takto opečované mandličky pak šikovné ruce řemeslníků váží do podoby voňavých květin, které nejen že báječně vypadají, ale také božsky chutnají. Pro ty, co upřednostňují jiné náplně, vyrábí rodina Pelino i bonbonky s lískovými oříšky pocházejícími z Piedmontu, s pistáciemi, lékořicí nebo jen z čokolády. Všechny květiny se váží ručně za použití hedvábných nitek a barevného celofánu, podle uměleckých technik starých přes 200 let.

Romantická Itálie i na vaší svatbě

Rodina Pelino své mandlové květiny vyrábí už sedmou generaci. Za tu dobu přišli milovníci tohoto květinového umění na nespočet způsobů, jak krásu mandlových květin co nejlépe využít. A v poslední době obliba květinek prudce stoupá právě u příležitosti svateb...

Květiny Pelino vyzdobí celý váš den

Mandlové a čokoládové květiny Pelino vám ve váš Velký den pomohou vyřešit hned několik otázek najednou: můžete je využít jako voňavou svatební výzdobu nebo z nich vytvořit nápadité dekorace na stůl. Hosté je ocení také jako lahodné dezertíky pro sladké talíře, rozdávat je můžete i jako součást svatební výslužky. A pokud vás už omrzeli klasické vývazky do klopy saka nebo na šaty, pak vězte, že ty čokoládové od Pelina jsou tu právě pro vás. A co teprve originální svatební kytice pro nevěsty, které by rády vynechaly klasický, okoukaný pugét, ale zároveň by rády „něco tradičního“? Ty pak před oltářem jednoduše musí mít jen tu nejkrásnější svatební kytici Pelino!

Tradice pěti svatebních mandlí

Na svatební stůl mandličky prostě patří. Tradice obdarování mandlemi pochází už od starověkých Římanů, pět mandliček pohromadě totiž znamená zdraví, bohatství, hojnost, dlouhý život a štěstí. Tvar mandle symbolizuje nikdy nekončící lásku a jejich lichý počet neoddělitelnost muže a ženy.

Květinám Pelino neodolali ani princ Harry a vévodkyně Meghan

Mandlové květiny Pelino se ze slunné Itálie vyvážejí do více než 50 zemí světa, od Spojených států amerických až po Katar. A protože mandlové květiny Pelino nesmějí chybět na žádné originální svatbě, na 5 tisíc kusů květin putovalo letos i do Velké Británie – na královskou svatbu prince Harryho a vévodkyně Meghan. Takže pokud hledáte něco, co z vaší svatby učiní záležitost královského charakteru, dál už hledat nemusíte….

Všechny květinky jsou vyráběné z vysoce kvalitních surovin, bez lepku, škrobu a umělých přísad, takže smlsnout si na nich mohou i vegani a lidé s alergiemi.

Mandlové květiny Pelino provoní a barvami prozáří nejen celý svatební prostor, ale celý váš den. A protože ze slov se nepřesvědčíte, už na nic nečekejte a přijďte přivonět…a hlavně ochutnat…

Kontakt
Jiří Pondělíček
telefon: 607 773 572
email: info@pelino-confetti.cz
webová stránka: www.cokoladovekvetiny.cz 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE