Svatební Expo

Svatba na louce

Svatba na louce? Skvělá varianta pro svatbu na poslední chvíli, aneb luk je ještě mnoho...


Udělali jste spontánní, rychlé rozhodnutí? „Tak ano, vezmeme se teď, jupíí.“

Pokud jste tak učinili nedávno a rádi byste svatbu uspořádali třeba rovnou v létě, pak jste nejspíš narazili na to, že vše už je zamluvené dlouhé měsíce dopředu, včetně svatebních míst.

Svatba v přírodě, ať už na louce, v lese, na zahradě, u rybníka je vždy krásná, romantická, ryzí a má magické kouzlo.

Zorganizovat takovouto svatbu není jednoduché, ale stojí to za to. Taková veselka klade velký důraz na využití fantazie, kreativity a dobrý tým lidí, kteří se nebojí jedinečnosti.

Veškerou výzdobu najdeme téměř pod nohama, skvělou variantou je pak využít plody a materiály přírody.

Luční kvítí a lesní plody se přímo vybízí, krásně zapadnou do čistoty samotné přírody.

Pár stolů je vždy potřeba, ale proč si nesednout třeba na stylové lavice, vytvořené z balíků slámy?

Okolní větve stromů mohou zase posloužit jako skvělý lustr, stačí dodat lampiony, lucerničky, světelné řetězy, zavařovací lahve, nalezneme nepřeberné množství různých světelných vychytávek. 

Stromoví také můžeme snoubit s jemným tylem a vytvořit tak krásnou svatební slavobránu.

             

A co takhle piknik? Málo kdy na něj v hektickém uspěchaném světě zbyde trocha času. Není nic jednoduššího než připravit deky, polštářky, taburetky a bohaté piknikové koše a využít přírodu k odpočinku po svatebním obřadu.

A když už je odpočinku dosti, nastává chvilka pro zábavu. Taneční parket si bosýma nohama často neužijeme a takový tanec v luční trávě, smáčené večerní rosou je nezapomenutelný.

V takovém prostředí nás ani nenapadne, že zde není prostor pro velké reprobedny a hlasité decibely, krásnou hudbu si lze užít i bez těchto pomocníků, cimbálovka, jazzová skupina se saxofonem muzikanti hrající na kytary, to vše je v přírodě prostě nádhera.

Kdo by se hladu bál, tak vězte, že nemusí, teplý raut přeci není nutností. Co třeba stylový grilovací kout s šikovným gril šéfem?

Pro ty, kteří by se přece jen obávali syrovosti přírody či strýčka příhody, je možné postavit party stan s veškerým zázemím, který vám hravě nahradí pohodlný obýváček.  Zároveň může být základnou dětských návštěvníků svatby, kteří zde najdou pěkný dětský koutek, kreativní stoleček a pár pohádek k odpočinku.

Ale někdy se přeci jen trocha té vymoženosti elektrického vedení hodí, občas tu možnost máme z okolních zdrojů, jindy jde na místo dovézt malý agregát. Základní drobné kuchyňské vybavení tak může hravě obsloužit, neujde ani kávička ke svatebnímu dortu či vychlazené šampaňské.

A co víc si přát, už máte tu svou zamilovanou louku?

Rádi pro vás takovou svatbu připraví.

Kontakt
telefon:
 
731 696 043 
webová stránka: www.brightbride.cz
facebook: www.facebook.com/brightbride.cz

Těší se na vás Zuzana Novotná- majitelka svatební agentury.


      

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE