Svatební Expo

Penzion Kamínek

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění pro váš velký den a následnou večerní oslavu. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb a možností. 

Prostorové možnosti obřadu a následné oslavy

Celková kapacita krytých míst je 280. Tři restaurační prostory nezávislé na sobě s kompletním vybavením, možnost pořádání především svatebních hostin, dále pak soukromých tanečních zábav, firemních školení nebo narozenin. Areál se skládá ze tří nezávisle na sobě funkčních provozů.

1. Venkovní areál s dvěma parkety a velkým a malým podiem, kompletní gastro a nápojové zázemí. Počet míst k sezení zastřešených v dřevěných pergolách je až 180. Velkorysé večerní prostorové osvětlení, prostor je kompletně ozvučen + základní podiové osvětlení + dataprojektor.

         - Genius loci místa vás zajisté nadchne a uspokojí ve vašich potřebách.

         - Prostor je využitelný svou koncepcí jak pro velké, tak menší svatby. Minimum je však 60 osob i s ohledem na ubytovací kapacitu
           penzionu.

         - Součástí areálu je velkorysá zahrada s dětským hřištěm a nohejbalovým hřištěm.

       - Pro svatební obřad je k dispozici hned několik možností na loukách penzionu nebo přímo v  krásné zahradě plné vzrostlých ovocných stromů a lip. Cena na vyžádání podle zvoleného prostoru. 

2. Salonek restaurace nabízí 50 míst pro menší oslavy s venkovní zahrádkou kde je kapacita pro dalších 40 sedících osob.

3. Svatební sál je až pro 150 osob při servírovaném menu až pro 180 osob s rautem coby formou pohoštění. Sál disponuje podiem a základním ozvučením dataprojektorem s velkým plátnem.

Možnosti ubytování pro vaše svatební hosty

V penzionu je k dispozici celkem 61 pevných lůžek.  Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem, na některých pokojích je TV s aktuálním pokrytím a v každém pokoji je internetová přípojka a Wifi. Dalších 15 lůžek hostelového typu pro mladší ročníky.

Ubytování je nutné předem telefonicky nebo emailem rezervovat.

Možnost pronájmu celého areálu po dohodě.

Svatební tabule

Vše potřebné pro svatební tabuli z mobiliáře je vám k dispozici po dohodě. Totéž inventář.
Vždy se snaží vše nastavit podle přání hostů na základě jejich potřeb a požadovaných barevných kombinací.

Cenový odhad za osobu

Na základě zkušeností se cena pohoštění pokrmy a nápoje pohybuje od 1.200Kč do 1.600Kč s kompletním servisem. Vždy ale záleží na přání hostů a jejich potřebách, které jsou velice rozmanité. Vždy se snaží maximálně vyjít vstříc a se vším poradí.

Kontakt
email: recepce@penzion-kaminek.cz
telefon: 387 981 164
webová stránka: https://www.penzion-kaminek.cz/ 

              

              

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE