Svatební Expo

6 tipů na snubní prsteny od KADANÍK Rings

6 TIPŮ NA SNUBNÍ PRSTÝNKY PRO ROMANTIKY, REBELY I DOBRODRUHY

Prsteny, kterými se rozhodnete spojit svůj život s milovanou osobou, by o vás měly leccos říkat. Měly by zrcadlit vaši osobnost, životní styl a vkus. Designér a šperkař Michal Kadaník tvoří pro své klienty snubní prstýnky na míru tak, aby odpovídaly jejich osobnostem stylem i provedením.

 

„Zákazníci jsou moje múza. Povídám si s nimi o tom jací jsou, co je baví a s jakou představou ke mně přicházejí. Baví mě se jimi inspirovat a tvořit šperky, které budou rádi nosit, protože k nim prostě pasují. Někdy upravuji hotové designy, střídám různé barvy zlata a drahých kamenů, jindy s klienty vymyslíme úplně nový šperk,“ přibližuje Michal svůj přístup k tvůrčí práci.

Nechte se inspirovat prsteny, které ze své kolekce vybral Michal Kadaník. Všechny prsteny značky Kadaník najdete na www.reklaano.cz 

 

PRO ROMANTIKY

Na svatbu na rozkvetlé louce nebo v barokní zahradě se hodí romantické prsteny Adel. Tvoří je pár barevně protikladných kroužků – jeden je z bílého a druhý z červeného zlata. Jako symbol nerozlučnosti je nevěstin prstýnek jemně obtisknut do prstenu ženichova. Jednotlivé zlaté perličky dámského prstenu jsou protkány brilianty.   

 

PRO VYZNAVAČE ELEGANCE

Elegantní snubní prsteny Mia budou slušet i sportovně založeným dvojicím. Mohou být z bílého nebo z červeného zlata a nevěstin prstýnek navíc ozdoben bílými brilianty. Originální vzhled dodají i černé brilianty nebo něžné růžové safíry. Prsten pro ženicha je hladký a se snoubenčiným prstenem se vzájemně doplňují.

 

PRO ODVÁŽNÉ

Design snubních prstenů Tron Gold zaujme milovníky sci-fi. Jsou to prsteny pro páry, které se nespokojí s prostým kroužkem a hledají originální šperk. Prsteny tvoří různě propletené geometrické fragmenty z červeného nebo z bílého zlata. Vyplňují je kontrastní černé nebo bílé brilianty. Struktura prstenů je navržena tak, aby byly pohodlné a daly se nosit každý den.

 

PRO MINIMALISTY

Drobné zlaté bublinky zdobí snubní prsteny s příznačným názvem Bubbles. Mohou být vytvořeny ze žlutého, bílého nebo červeného zlata. Prstýnky jsou inspirovány nepravidelnými tvary bublinek a patří do kolekce BIO, v níž se Michal Kadaník inspiruje přírodou. 

 

PRO NÁROČNÉ

Protiklady, které se přitom podobají a doplňují. To jsou luxusní snubní prsteny Stones. Pánský prsten je zhotoven z červeného zlata a dokola ho zkrášlují elegantní černé brilianty. Výjimečný lesk nevěstině prstýnku dodávají bílé brilianty, které obepíná obroučka z bílého zlata. Design prstenů Stones zaujme náročnou klientelu, která se nebojí extravagance.

 

PRO FANOUŠKY PUNKU

Pokud se chcete vyhnout stereotypu, potom zvolte snubní prsteny Yori. Jejich futuristický design zaujme každého, koho nebaví jednotvárnost. Prsteny jsou z oceli a vznikají na 3D tiskárně. Matný povrch dává vyniknout struktuře prstenu, kterou tvoří drobné jehlany.

 

 

Kontakt
email:
 aby@reklaano.cz
telefon: 739 057 125
webová stránka: www.reklaano.cz 

 

 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE