Svatební Expo

Ateliér – Zlatnictví – Vlastimil Kalaš

Každá žena sní o dokonalém svatebním dnu, každý muž sní o tom udělat svou ženu šťastnou. Někteří z nás touží po luxusní svatbě s nespočtem přátel a jiní zase po osobitém a komorním obřadu. Ať tak či tak, každý chce mít na svůj den „D“ nezapomenutelné vzpomínky a s tím souvisí i kroužky lásky, které si na obřadu vzájemně vyměníte a tím stvrdíte  své rozhodnutí.

Výběr zlatnictví

Ve zlatnickém ateliéru Vlastimila Kalaše dávají velký důraz osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Každý z jejich prstenů se vyznačuje osobitým přístupem k výrobě a díky ručnímu zpracování i nejvyšší možnou kvalitou provedení. Každému zákazníkovi se snaží vyrobit nejprve jeho osobní návrh prstenů, ze kterého následně vznikne jedinečný originál zpracovaný tradiční ruční řemeslnou výrobou. Pokud jste nápadití, rádi zhotoví prsteny ve spolupráci s vámi. Pro případnou inspiraci vám může posloužit jejich expozice v ateliéru, katalogy prstenů, nebo galerie na webu www.zlatnictvi-kalas.cz.

 

Snubní prsteny si rozhodně zaslouží Vaši pozornost, chcete je přeci nosit po zbytek života.

Výběr materiálu

Každý z nás má své požadavky na materiálové provedení prstenů, ať už ze zdravotních, praktických či jiných důvodů. Vždy se snaží vyjít každému vstříc, proto již umožňují v páru prstenů i kombinovat materiály, aniž by se jakkoli narušil konečný design páru prstenů.

Pracují se zlatem 14 – 24 ct, platinou, chirurgickou ocelí a stříbrem. Do šperků vkládají brilianty, drahé kameny či syntetické kameny i zirkony. Na objednávku dodávají certifikované diamanty a drahé kameny všech druhů, barev i čistoty.

Nové trendy

Nejnovějším trendem u dámských prstenů jsou tzv. SKLÁDANÉ SNUBNÍ prsteny, což je nenásilné, luxusní a elegantní osazení zásnubního prstene snubním, takovým způsobem, aby mohla každá žena nosit vždy buď prsteny samostatně nebo jako jeden celek.

Mezi stále vyhledávané typy patří prsteny z bílého, červeného nebo žlutého zlata. Velice oblíbené jsou elegantní kombinace bílého zlata ev. oceli s červeným zlatem. Dámské prsteny jsou stále častěji zdobeny větším počtem briliantů nebo zirkonů. Pánové, kteří si potrpí na stylové šperky si prsteny zdobí elegantními černými brilianty. Díky ruční zakázkové výrobě se zde dokáží přizpůsobit jakémukoli přání snoubenců.

K výrobě šperků používají nejtvrdší slitiny drahých kovů. Jejich cílem je především spokojenost zákazníků, proto mají jejich zákazníci možnost nechat si své prsteny, v případě opotřebení způsobeného běžným nošením, vždy kompletně zrenovovat ev. si nechat upravit velikosti.

 

Ke každé zakázce přistupují s odpovědností, odhodláním naplnit očekávání i té nejnáročnější klientely. Kromě poctivé ruční práce a použití těch nejkvalitnějších materiálů je zárukou i mnohaletá historie značky a více jak 20 let zkušeností v oboru. Přesvědčte se a navštivte jejich ateliér v Anglické ulici v centru Prahy.

 

Vlastimil Kalaš – designer  a výrobce šperků
email: vlastik@zlatnictvi-kalas.cz 
telefon: +420 604 468 043
webová stránka: http://www.zlatnictvi-kalas.cz/ 

 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE