Svatební Expo

Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny

Láska je pouto dvou lidí. Pouto, které je plné nevyčerpatelné energie a dává nám radost ze života. Potvrzením vzájemné lásky bývá žádost o ruku a zpečetěním lásky je vstup do manželství.

Hlavním uchovatelem těchto silných vzpomínek jsou zásnubní a snubní prsteny.

Společnost Rýdl je čistě českou značkou. Zásnubní a snubní prsteny vznikají od návrhu až po výrobu v pražské zlatnické dílně. Každý prsten má svůj příběh, který je spojen s příběhem dvou lidí. Mistři zlatníci prstenům vdechnou první život, ale jejich příběh již budete psát vy.

Kombinace ruční výroby a nejmodernějších technologií je zárukou dokonalého zpracování a výsledkem jsou skvostné a reprezentativní šperky. Prodloužená garance výrobků jenom podtrhuje poctivý přístup k zákazníkům.

Nabídka zahrnuje vlastní modely prstenů kombinovatelné v tisících variacích a zároveň každý rok přináší další nejmodernější designy. Vlastní výroba umožňuje splnit i ta nejnáročnější přání a představy zákazníků. Vaše návrhy s vámi rádi osobně zkonzultujeme.

Zlatnictví Rýdl je tu pro vás, když rozum volí srdcem.

   

Zásnubní prsteny

Zásnuby, první krok ke společnému životu. Zásnuby jako symbol vaší lásky. Zásnubní prsten se stane předmluvou vaší vzájemné kroniky, když jste se rozhodli pro společný život.

Zlatnictví Rýdl vyrobí pro vás zásnubní prsteny v jakékoliv barvě zlata – bílé, žluté nebo červené. Vybrat si můžete ze 14 nebo 18 karátového zlata. Zásnubní prsten pro vás vyrobí i z královny drahých kovů-platiny.

Zásnubní prsten má být podle tradice solitérním prstenem prozářený bílým centrálním kamenem. Mistři zlatníci proto osazují prsteny přírodními diamanty nebo kubickými zirkony. Ke každému diamantu získáte certifikát pravosti a k diamantům od 0,30ct vždy mezinárodní osvědčení (GIA, IGI, HRD). Pro vaši lásku mají více jak 70 modelů zásnubních prstenů různých designů. Pokud si ani tak nevyberete, zlatníci pro vás vyrobí prsten přesně dle vašich představ, které s vámi budou detailně konzultovat a vytvoří vám věrnou 3D vizualizaci.

Navštivte webové stránky zlatnictví Rýdl nebo jakoukoliv kamennou prodejnu a vyberte si nejenom krásný, ale zároveň vysoce kvalitní zásnubní prsten, který bude příslibem vaší nekonečné lásky.

Snubní prsteny

Svatba je stvrzením vaší vzájemné lásky. Svatba může být v duchu všech tradic nebo v oblacích. Ať už se rozhodnete zpečetit svou lásku kdekoliv, symbolem vstupu na cestu společným životem budou vaše snubní prsteny. Ať už budou vaše snubní prsteny ze zlata, palladia nebo z platiny, ať už je budou zdobit diamanty nebo zirkony, budou vaše prsteny vaší kronikou plnou společných příběhů, kterou budete psát vy.

Mistři zlatníci pro vás v naší pražské dílně připravili přes 300 modelů snubních prstenů. Každý rok přicházíme s novými modely dle aktuálních trendů. Snubní prsteny vyrábíme vždy na zakázku a běžná dodací lhůta je 3 týdny. Pokud budete potřebovat kratší dobu dodání, jsme připraveni pro vás prsteny vyrobit expresně rychle. Můžete přijít i s vlastní představou o podobě prstenů, rádi vám ji zrealizujeme.

Jsme pevně přesvědčeni o kvalitě našich prstenů. Proto vám nabízíme doživotní servis a prodloužené záruky na vaše prsteny, aby vás spokojeně provázely celým vaším společným životem.


   
     

Kontakt
email: partsch@prsteny.cz 
telefon: +420 776 202 505  
webová stránka: https://www.prsteny.cz/ 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE