Svatební Expo

Zlatnické studio SALABA

Zlatnické řemeslo podle posledních trendů umí i zlatnické studio SALABA

 Aktuální trendy v zásnubních i snubních prstenech mají jedno společné – 3D technologie. Ojedinělou službu 3D modelace v Česku nabízí i rodinné zlatnictví SALABA, které vyrábí šperky na zakázku již od roku 1994. 
 

Zásnubní a snubní prsten se letos nosí na jednom prstu. A oba spolu musí ladit. Aby šperky vytvářely na ruce nevěsty harmonický celek, je zapotřebí technologie a šikovný zlatník. Zlatnické studio SALABA má oboje a nyní odhalí, jak unikátní šperk na míru vzniká a kolik stojí. 

Jak si navrhnout vlastní šperk?

Stačí navštívit zlatnické studio SALABA v Ústí nad Orlicí, kde šperky na zakázku společně s paní majitelkou vymodelujete podle vašich představ, fotografií nebo vzorků. Pokud jste zdaleka, nezoufejte. Online komunikace je dnes běžná praxe a podrobnosti je možno doladit i telefonicky. Po dohodě můžete využít i nadstandardní službu osobní konzultace v pohodlí vašeho domova.

3D program v akci

Pomocí 3D technologie si každý zákazník může navrhnout zásnubní, snubní prsteny, ale i jiné rodinné šperky. Sami si určujete každý detail – materiál i jeho barvu, tvar obroučky, počet, velikost i výbrus kamenů. Podle návrhu se vytvoří 3D forma a ta se odlije do požadovaného materiálu. Vznikne základ originálního šperku, který zlatník ještě ručně upraví k dokonalosti – brousí, leští, zafasuje kameny… Kompletní výroba obvykle trvá jen 10 až 15 pracovních dnů.

Dokonalý pár

Většina dámských snubních prstenů je dnes navrhována jako párová obroučka k zásnubnímu prstýnku tak, aby se oba prsteny harmonicky doplňovaly a vytvářely DOKONALÝ PÁR. Snubní prsteny mohou být hladké nebo vykládané diamanty. Celý život pak bude nevěsta na ruce nosit originál. Pánské snubní prsteny se obvykle volí v klasických tvarech, různých profilů a šířek.

Na kolik vás dokonalý šperk na míru vyjde?

Vždy záleží na skladbě jednotlivých komponentů, výběru materiálu a kamenů. Nicméně takto na míru vyrobené originální prsteny se pohybují v cenové kategorii běžných svatebních diamantových šperků. Naše rada tedy zní, pokud už pořizujete prsten s diamantem, nechte si ho vyrobit dokonale padnoucí a mějte svůj vlastní originál.

TIP: Pokud chcete třpytivé a hlavně trvanlivé kameny do snubního prstýnku, ale nemůžete investovat do diamantů, využijte stejně trvanlivý drahokam nové generace moissanit, který má tvrdost 9,25 a lesk 20,40 %. Moissanit má dokonce 2,5x větší oheň než přírodní diamant.

Celoživotní servis SALABA

Váš šperk by měl zůstat stále krásný jako v den, kdy jste ho obdrželi. Proto zlatnictví SALABA garantuje celoživotní servis ve formě pravidelného čistění, leštění a kontrolu uchycení diamantů ve šperku každé 2 roky a to zcela zdarma.

 

Podívejte se, jak zlatnické studio SALABA plní sny v tomto videu »»» SPLNÍME VÁŠ SEN O DOKONALÉM ŠPERKU

Modely snubních prstenů současného trendu naleznete na stránkách zlatnického studia SALABA.

 

SALABA zlatnické studio
telefon:
 +420 777 131 306 
email: salabova@zlatnictvisalaba.cz 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE