Svatební Expo

Cestovní kancelář Go2

Svatba v zahraničí: jak si splnit sen?

Sníte o nevšední svatbě, zážitku, který si společně uchováte navždy v paměti, a rádi byste ho prožili na nádherném, exotickém místě? Ale jakou si vybrat destinaci a jak zařídit vše potřebné, abyste si svůj svatební den v tropickém ráji užili na maximum a bez starostí? Nenechte se zaskočit množstvím dostupných informací, vzít se v zahraničí nemusí být zdaleka tak složité, jak se může zdát ve chvíli, kdy se poprvé ponoříte do tajů a náležitostí, které tyto svatby vyžadují.

Mauricius, Bali, Maledivy... Vybíráme destinaci

Když se zasníte a představíte si svůj velký den, objeví se vám před očima oltář na bílém písku a na pozadí oceán zalitý sluncem? Maledivy nebo Mauricius, jedny z nejromantičtějších destinací světa, by mohly být perfektními kulisami pro vaši svatbu. Pokud pro své “ano” zvolíte Mauricius, velkou výhodou je právoplatnost obřadu v České republice, oproti tomu na Maledivách bude váš obřad pod palmami pouze symbolický.
Skvělou destinací pro svatbu je také velmi populární Bali, které vás samozřejmě přivítá nespoutanými plážemi, obřad si ale můžete naplánovat i na rýžových políčkách nebo v opuštěném chrámu v srdci džungle.

Termíny, dokumenty, formuláře... Plánujeme svatbu

Jste rozhodnutí vzít se za hranicemi České republiky i všedních dnů, tušíte, která destinace je pro vás ta pravá a přemýšlíte, jak svůj sen proměnit ve skutečnost? Pravidlo číslo jedna je začít vše plánovat dostatečně dopředu. Pokud nechcete dělat kompromisy, nebojte se začít svatbu řešit i půl roku nebo rok předem. Pravidlo číslo dva je čerpat rady a doporučení od někoho, kdo má se svatbami i danou destinací opravdu zkušenosti. Každá země má svá specifika, vyžaduje jiné dokumenty a právní náležitosti, proto pokud si chcete ušetřit peníze, čas i zbytečný stres ve svůj svatební den, je dobré se hned od počátku svěřit do rukou odborníků.
Zkuste se svými požadavky oslovit specialisty z cestovní kanceláře Go2. Každá destinace má svého garanta, který ji zná opravdu detailně, a protože je pro všechny důležité, abyste místo poznali se všemi jeho krásami, připraví vám rádi pobyt a svatbu přímo na míru podle vašich požadavků, představ i rozpočtu. Kromě tipů na nevšední místa a doporučení pro váš svatební den vám pomohou zařídit vše potřebné tak, abyste na svou svatbu odjížděli s jistotou, že bude o vše postaráno. V destinacích má navíc Go2 stálou kancelář s českým delegátem, nemusíte se tedy bát ani toho, že by péče o vaši cestu skončila odletem z Čech.

Řekli jsme si ano... A co svatební cesta?

Svatbou to teprve začíná. Nejen, že vás čeká mnoho nádherných let po boku vaší drahé polovičky, ale také příjemná “povinnost” naplánovat svatební cestu. A svatba v exotice jen láká k prodloužení romantiky v tropickém ráji. Rozhodnete-li se pro Maledivy, pak se přímo nabízí nedaleká Srí Lanka, vydat se můžete do míst ukrytým většině návštěvníků na Bali i na Mauriciu. Dokonalé líbánky si ale užijete také na opačné straně světa, najděte ty nejlepší resorty, napříč kontinenty.
Ať už je vaše představa o svatbě jakákoliv, nebojte se ji uskutečnit. Užít si tento jedinečný den v zahraničí nemusí být nedosažitelným snem a zasloužíte si strávit ho přesně tak, jak jste si vysnili.

Kontakt
email: info@ckgo2.cz 
telefon: +420 222 317 874
webová stránka: https://www.ckgo2.cz/ 

               

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE