Svatební Expo

Dovolená Snů

DOVOLENÁ SNŮ

Svatební cesta či svatba v ráji od CK Dovolená Snů

Zažijte neopakovatelnou svatební cestu, na kterou budete vzpomínat celý život. Ať už hledáte romantiku a klid, poznání a dobrodružství, ubytování v luxusu, či ekonomičtější variantu, najdete si zde to své. Každý z nás má jiné představy, sny a možnosti, proto ke každému z klientů přistupují individuálně. Jednotlivé destinace osobně procestovali a vždy rádi předávají jejich osobní rady a zkušenosti. Cestovní kancelář DOVOLENÁ SNŮ funguje na českém a slovenském trhu od roku 2008 na základě 20 leté praxe paní majitelky. 

 

Vydat se můžete na Mauricius, Seychelské ostrovy, Maledivy, Srí Lanku, Réunion, Madagaskar, do Mexika, Vietnamu či Malajsie. Jejich srdeční záležitostí je také Afrika, kde umí zařídit nejrůznější kombinace včetně méně známých turismem téměř nedotčených míst, a luxusních vlaků. Jejich znalosti a kontakty sahají také do Francouzské Polynésie, na Hawai či Jamajku. Dokáží připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně kombinace více zemí a cest kolem světa.

Jejich cílem je porozumět vašim představám a společně sestavit dovolenou vašich snů, na kterou budete vzpomínat celý život. Zakládají si na korektnosti a férovém jednání, protože jim nejde jen o prodej jednotlivých zájezdů, ale dokázat vám, že se u nich můžete opět příště s důvěrou obrátit. Resorty vybírají s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošlou do hotelu, o kterém si myslí, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechtějí hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště nebo s nefunkčním servisem. Pokud má hotel nějaké „mouchy“, upozorní vás na ně, abyste vždy věděli do čeho jdete a co můžete od dovolené očekávat. Opakovaně se vrací do destinací a kontrolují kvalitu služeb, důležitá je pro ně také zpětná vazba od jejich klientů.

Svatební cesta

Na svatební cestu se s nimi můžete vydat kamkoliv v rámci exotiky, rádi připravují také kombinace více destinací nebo kombinace poznání a odpočinku. Ve vybraných hotelech na Mauriciu, Seychelách a Maledivách pro novomanžele uplatní velmi zajímavé slevy a bonusy (např. romantická večeře při svíčkách, láhev vína, masáž zdarma…). Novomanželské výhody lze uplatnit zpravidla 6-12 měsíců od svatby, nutné předložit oddací list!

Svatby v zahraničí

S pořádáním svateb v zahraničí mají bohaté zkušenosti. Právně uznatelné sňatky uspořádají na Mauriciu, Seychelských ostrovech, v Mexiku či na Hawaji. Vyřídí za vás všechny potřebné dokumenty a poradí co a jak. Svatbu zajistí i s překladatelem, je-li třeba. Pro snoubence rovněž uplatní ve vybraných resortech na Mauriciu a Seychelách zajímavé slevy a bonusy.

Více informací se můžete dočíst na www.dovolenasnu.cz V současné době mají dvě kamenné pobočky – v Praze a v Brně. Vše k zájezdu dokáží vyřídit po telefonu či po mailu. Těší se na plánování vaší dovolené snů.

Kancelář Praha:
Na Pankráci 1618/30, Praha
telefon: 776 336 535
email: jana.burianova@dovolenasnu.cz

Kancelář Brno:
Zvěřinova 1277/11a, Brno
telefon: 775 705 535
email: jakub@dovolenasnu.cz
Facebook: www.facebook.com/dovolenasnu.cz/

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE