Svatební Expo

marryatbali

O čem si včera nezdáli... dneska se berou na Bali

A proč zrovna na Bali?

Protože Bali je romantický klenot v souostroví Indonésie. Když toužíte po originálním a exotickém zážitku, ostrov bohů Bali je jako stvořený pro výjimečný svatební obřad.

Poměrně malý ostrov Bali skýtá nekonečnou paletu přírodních krás a kulturního bohatství. Korálově bílé pláže na jihu ostrova, nekonečný, azurově zbarvený oceán, blankytně modrá obloha, úchvatné scenérie nedotčeného tropického pralesa, protkaného překrásnými vodopády.

Atmosféra místní kultury a usměvavé tváře místních obyvatel promění Váš svatební den v neobyčejný a nezapomenutelný zážitek.

Svatební obřad

Bali je ráj na zemi, začněte novou etapu života pod hřejivými paprsky tropického slunce, ukolébáváni šuměním safírového oceánu a bez dalších starostí,protože si můžete být jisti, že vše je perfektně připraveno do posledního detailu.

Nezáleží na tom, zda se Váš obřad uskuteční na panenské pláži se zářivě bílým pískem pod nohama a nekonečným oceánem dokreslující výjimečnost Vašeho dne, na úchvatném útesu nebo ve stylové kapli. Svatba na Bali, s magickou atmosférou indonéské kultury, působivými dekoracemi aranžovanými k dokonalému splynutí s okolním prostředím, pečlivá a promyšlená příprava a vše dokonale naplánováno tak, aby Váš obřad byl opravdu výjimečný.

Váš cíl je i naším cílem, společně dokážeme připravit fantastický start do Vašeho společného života. Tak vystupte z letadla a prožijte svůj sen – jsme zde pro Vás!

Kdo jsme?

Náš příběh začíná první zorganizovanou svatbou na Bali, naší vlastní. Ta se stala výchozí laťkou kvality a prožitků, které Vám zprostředkujeme. Jsme vášniví vyznavači krásy a svateb, kteří nachází vlastní štěstí ve štěstí jiných.

marryatbali je svatební agentura, která se zaměřuje především na organizování svateb na úchvatných plážích tropického ostrova Bali s tradicí již od roku 2008. Od té doby jsme získali rozsáhlé zkušenosti, profesionální schopnosti, hluboké znalosti místního prostředí a můžeme se pyšnit desítkami šťastně oddaných párů. Zajistíme komplexní servis, aby Váš obřad byl originální, s exotickým nádechem a také úplně bez starostí.

Jsme jediná svatební agentura na Bali, která vám zajistí kompletní servis v češtině. Jsme oficiálním členem Bali Wedding Association a máme uzavřené dohody s místními komunitami, na jejichž základě můžeme organizovat svatební obřady. Spolupracujeme pouze s vysoce schopnými odborníky, abychom zajistili, že Váš sen bude bezezbytku naplněn.

S námi budete jako v sedmém nebi

Poskytneme vám:

- jedinečné informace a tipy pro naplánování Vaší svatby na Bali
- zařídíme veškeré právní náležitosti v Indonésii související s Vaší svatbou
- pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější svatební balíček, případně vytvoříme balíček šitý na míru přímo Vám
- zařídíme pro Vás vše potřebné, počínaje výběrem neuvěřitelně romantického místa pro Váš obřad, až po jakékoliv další náležitosti potřebné k tomu, abyste na svůj pobyt na Bali měli jenom ty nejlepší vzpomínky
- část z vaší platby věnujeme pro účely environmentálního vzdělávání dětí po celé Indonésii.

Jak se dostat na Bali?

Cestu letecky na Bali se vyplatí naplánovat s dostatečným předstihem. Z mnoha nabídek tak můžete vybrat ty, jež Vám vyhovují výhodnější cenou nebo třeba množstvím přestupů.

Např. rychlé a oblíbené spojení nabízí Thai Airways z Vídně do Bangkoku, kde je přestup na návazný let přímo na Bali. O něco dražší jsou pak lety s Emirates přes Dubaj, případně s Qatar Airways přes Dauhá. Ale existuje i celá řada dalších možností s více přestupy, např. v Singapuru nebo Kuala Lumpur.

K nalezení vhodného spojení za přijatelnou cenu můžete použít vyhledávací portály, například www.momondo.cz. Cestu na Bali si organizuje klient sám, v případě potřeby Vám však ochotně poradíme.

Těším se, až Vás budu moci pozdravit ve své milované zemi, Indonésii.

Kontakt
Novi Hurtik, majitelka svatební agentury marryatbali 
telefon ČR: +42 603-279-612
telefon Indonézie (WhatsApp): +62 812-3788-9009
email: info@marryatbali.com
webová stránka: www.marryatbali.com 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE