Svatební Expo

Včelí banka

VČELÍ BANKA vyrábí med bez chemických přísad, éček a konzervantů.

Med ze VČELÍ BANKY získal ZLATOU MEDAILI v soutěži ČESKÝ MED 2018.

Tým VČELÍ BANKY tvoří manželé Dominika a Stanislav Sznapkovi. Spolu včelaří již několik let a kromě jejich medu na stránkách naleznete i produkty, které jsou výhradně jejich receptury a produkce, produkce jejich včelstev. Med, propolis, včelí vosk, bylinky. Veškeré výrobky jsou přírodní, velice si zakládají na tom, že jejich produkty jsou 100% přírodní a bez chemických přísad, éček či konzervantů. A to nejdůležitější, jedná se vždy o ruční práci od vyrobení až po zabalení.

Možná se ptáte proč zrovna Včelí banka? Název vznikl náhle a spontálně. (Dominika pracovala 10 let v bankovním sektoru a tak se její manžel rozhodl, že by bylo načase udělat si "svoji banku). Základem včelí banky měla být pouze genetika - včelí oddělky nebo-li včelstva a včelí královny.   

Protože, ač mají a měli spotřebu medu velkou, přesto veškerou produkci jejich včelstev nespotřebovali a tak se na včelí bance postupně objevil i med. Přibývala zásoba čistého včelího vosku, propolisu a Dominice vyvstala otázka, co s tím bude a může dělat. Nápadu při zadání slova vosk bylo mnoho a postupně začala realizovat. O propolisu ani nemluvě. (ikdyž dnešní generace pomalu neví co to propolis je, ale brzy i na jejich stránkách objevíte záložku, kde bude všechno popsáno.)  Přišly na řadu medové bedýnky přímo od včelaře (také ruční práce přímo od stolaře) a dnes již spousta dalších ryze přírodních produktů. Díky včelám si vysazují každoročně několik druhů medonosných květin, bylinek, aby blízko úlu měly na výběr. Postupně si našli zalíbení v mýdlové alchymii, macerování bylinek, bylinkářství celkově a spoustě jiných hlavně přírodních zázraků bez chemie.

A vy máte možnost své svatební hosty, rodiče, známé nebo kamarády obdarovat za to, že den D strávili s Vámi, našim medem, medovinkou, medovými sadami, svíčkami, apod.
- Medové sady pro rodiče na míru s poděkováním či jiným textem, který budete chtít. Taktéž poděkování pro svědky.
- Medovinky i medy jsou vždy originální s obrázkem, se jmény novomanželů a s datumem svatby.

Kontakt
email: dominika@vcelibanka.cz
telefon: +420 739 108 186
webová stránka: http://www.vcelibanka.cz/ 

             

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE