Svatební Expo

Vždy šik a upraveně se SteamOne

Chcete každý den vypadat jako ze škatulky? Je to velice jednoduché, zapomeňte na žehlicí prkno a své oblečení jednoduše a rychle oživte a vyžehlete s napařovačem oděvů SteamOne. 

Ať už se jedná o obleky, trička, košile, saka, bundy, kabáty nebo kalhoty vyrobené z hedvábí, lnu, mušelínu, bavlny, vlny či šifonu. Napařovač oděvů můžete používat i na oblečení s flitry, korálky nebo knoflíky, vše bude perfektně, rychle a snadno upravené.

Oblečení jednoduše pověste na ramínko nebo použijete ramínko SteamOne, na kterém již oblečení pověšené máte a pomocí několika málo tahů oblečení rychle a perfektně vyžehlete. Napařovací metoda je k oděvům a materiálům šetrná a neničí je. Vaše oblečení budete mít vždy perfektně a v mžiku vyžehlené bez odlesků a prožehlených švů.

SteamOne je připraven k použití za pouhou 1 minutu a je vybaven velkým zásobníkem na vodu. Bez obav do něj můžete používat vodu z kohoutu a pro čištění je vybaven systémem Anti-Calc, takže šetří vaši peněženku, neboť nemusíte kupovat žádné odvápňovací chemikálie. Napařovací systém SteamOne navíc odstraňuje pachy (cigaretový kouř) a dezinfikuje.

Výhody napařovače oděvů SteamOne

Napařovací systém je nejšetrnější a nejrychlejší metodou žehlení. Pára vytvořená steamerem proniká přes látku, kterou rychle vyžehlí bez jejího poškození a nevytváří na oděvech žádné odlesky jako klasická žehlička. Vertikální žehlicí systém SteamOne je rychle zahřátý během 1 minuty a oděvy žehlíte přímo na ramínku bez použití žehlicího prkna. Teplota páry 98°C navíc odstraní pachy a dezinfikuje (např. cigaretový kouř), zároveň je však bezpečná pro všechny textilní materiály.

Mnohostranné využití v domácnosti

SteamOne má mnohostranné využití v domácnosti. Oživí a vyžehlí závěsy, záclony a ubrusy, odstraní zápach z cigaret a zlikviduje bakterie. Párou můžete dezinfikovat a vyrovnat potah sedací soupravy, plyšové hračky, koberečky a další.

Anti-Calc systém

SteamOne navíc využívá anti-calc systém, který minimalizuje usazování vodního kamene. Pro napařování je možné používat kohoutkovou vodu a pro čištění nepožíváte žádné chemikálie. SteamOne je tedy zároveň ekologický a usnadní vám život víc, než si myslíte.

                         

Kontakt
prodejna: BLAKAR trading s.r.o., Azalková 1272, Jesenice u Prahy
email: info@blakar.cz 
infolinka: +420 608025404, 774377458
webová stránka: http://www.steamone.cz/ 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE