Svatební Expo

DJs na svatbu

Svatební agentura, která vám zajistí produkci na svatbu v podobě profesionálních svatebních DJs. 

 

Jejím zakladatelem je DJ Radek Šiml. Služby nabízí klientům již řadu let a každým rokem se snaží jejich servis rozšiřovat a vylepšovat. Základnu májí v Praze, ale jejich DJs působí po celé České republice. Nabídnout vám mohou také vlastní profesionální fotokoutek, který májí v kombinaci s DJs za bezkonkurenční cenu. Skvělou vizitkou DJs-nasvatbu.cz jsou stovky spokojených klientů.

 

 

Kdo jsou svatební DJs?

Parta kluků a holek, obrovských nadšenců a srdcařů, kteří milují hudbu, a pro které je dýdžejing velkým koníčkem.  Profesionální svatební DJs mají zkušenosti nejen ze svateb (českých i zahraničních), ale také ze soukromých a firemních večírků, eventů, narozeninových oslav, sportovních akcí nebo dětských dnů. Ke každému klientovi přistupují vždy individuálně a snaží se vyjít vstříc všem klientským požadavkům a přáním. Díky svým zkušenostem roztančí celý parket a udělají váš svatební den skutečně nezapomenutelným. Nabídnout mohou DJ i hovořící anglicky, rusky a italsky.

Na profily DJs se můžete podívat ZDE.

Hudba a moderování

Každý z DJs má velice rozsáhlý hudební repertoár napříč různými žánry, který se snaží přizpůsobit vašemu hudebnímu vkusu. V jejich playlistu naleznete ty největší hity od 60 let až po současnou moderní scénu. Pro vás i vaše hosty velmi rádi zahrají i písničky na přání. Součástí jejich práce je také moderování důležitých okamžiků v průběhu celého dne a moderování svatební zábavy. V případě zájmu vám DJs na svatbu doporučí oblíbené svatební hry a častá je i spolupráci se svědky.

Technika a světelné efekty

Samozřejmostí je špičková profesionální technika, kvalitní zvuk a perfektně nasvícený prostor. Nemusíte se o nic starat. Dj vše přiveze, sestaví, zapojí a na konci zase všechno uklidí a odveze. Pokud jste fanoušky například rockové hudby a máte rádi silnější basy, pro ještě lepší a kvalitnější zvuk si můžete základní techniku doplnit o SUBWOOFER.

 

 

Proč si vybrat svatební DJs?

  • tým profesionálních DJs má v oblasti svateb dlouholeté zkušenosti
  • zakládají si na dobré komunikaci a individuálním přístupu
  • dokáží nazvučit venkovní i vnitřní prostory, malé i velké svatby
  • disponují kvalitní profesionální technikou
  • nazvučí obřad, zajistíme hudební produkci během odpoledne až po večerní párty
  • součástí hudební produkce je i moderování svatební zábavy během celého dne
  • v jejich nabídce naleznete také karaoke, fotokoutek, projektor s plátnem a mnoho dalšího
  • písničky na přání pro vás i vaše hosty jsou samozřejmostí
  • doporučí vám navíc další ověřené dodavatele a vhodnou svatební zábavu

 

Kontakt
DJs na svatbu - kontaktní formulář 
telefon: 773 537 714
webová stránka: www.djs-nasvatbu.cz

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE