Svatební Expo

Svatbonet

 Svatbonet: Váš svatební web a online svatební diář aneb na pár kliků do manželství

Je to chvilka, co jste se zasnoubili a už se se vezete na vlně svatebních příprav. Čeká Vás velká fůra plánování, zařizování, hledání inspirace, komunikace s dodavateli, a navíc vysvětlování rodině, proč ta Vaše svatba bude mentolová, a ne modrofialová s puntíky. Aby se Vám z toho hlava nemotala, přišel svatbonet s návodem, jak to nejen přežít, ale taky si to užít.
 

Jak se poprat s plánováním prastaré tradice v moderní době?

Moderní doba klade na Vás snoubence vysoké nároky. Jenomže svatbu si každý plánuje jednou poprvé a tak chybí zkušenosti. Proto vznikl svatbonet, webová aplikace nabitá nezbytnými funkcemi pro plánování svatby a komunikaci s hosty. Provede Vás přípravami svatby, pěkně krok za krokem, z pohodlí gauče. Navíc máte možnost své kroky konzultovat se zkušenou svatební koordinátorkou online (šetříte čas a můžete být klidně v teplákách), ale osobně.

V jednoduchosti je krása

Svatbonet se drží základního faktu: “V jednoduchosti je krása”. Je to nástroj vytvořený pro nevěsty s praktickou zkušeností koordinátorky. Tak aby byl maximálně praktický a vůbec složitý. Je promyšlený do posledního detailu a je elegantní náhradou excelu, wordu a stohů papíru. Ušetříte tak spoustu času vyhledáváním základních věcí, tvořením tabulek a předáváním si informací, vyhnete se zmatkům a budete mít čas věnovat se těm svatebním detailům, které jsou pro vás důležité a které vás budou bavit. Z 9 funkcí pro plánování, které svatbonet nabízí, se seznamte s TOP 3:

  • Úkoly aneb plánovač
    Víte, že svatbu je nejlepší začít zařizovat 18 až 24 měsíců předem? A víte, kde začít a co všechno se během tolika měsíců řeší? Ne? Tak se svatbonetem ano!
  • Správa hostů
    Vytvoříte si seznam hostů a už nepotřebujete email, hostům pošlete graficky zpracovanou a    Vámi personalizovanou pozvánku přímo ze svatbonetu. Odpovědi hostů, zda přijdou, nebo ne, se Vám automaticky propíší do Vašeho přehledu. Tolik ušetřené práce!
  • Svatební kalkulačka
    Nevíte kolik co stojí a jaké náklady očekávat? V naší kalkulačce o tom získáte přehled, vyberete co na svatbě chcete a co ne, nastavíte si své limity a hned znáte předběžný rozpočet. A pak Vás čeká hra s čísly na základě toho, jaké věci budete nutně muset mít a kde budete naopak ochotni slevit.

Pochlubte se! Máte své svatební webovky!

Žijeme v online době a tak se svatební webové stránky stávají pomalu standardní součástí každé svatby. Má to svou logiku. Webovky jsou krásnou prezentací Vás dvou a jsou praktické. Vše podstatné ke svatbě mají svatebčané pohromadě na jednom místě. Jednoduše můžete informace doplnit nebo upravit a všichni tak mají vždycky k dispozici ty nejaktuálnější. Svatební webové stránky svatbonetu skýtají navíc mnoho výhod. První je hned doména. Máte na výběr z mnoha možností jako třeba spoluanavzdy.cz, budetojizda.cz nebo zivotjenahoda.cz. Můžete mít dokonce i svou vlastní doménu! Rychlou a bezproblémovou tvorbou stránek vás provede intuitivní editor. Můžete přidat odpočítávání dnů zbývajících do svatby, nebo mapku, na kterou stačí kliknout a hned všichni ví, kam jet.

Proč zrovna svatbonet?

Tato otázka je dvojsmyslná. Ptáte-li se proč jsme zvolili název svatbonet, tak proto, že SVATBy už se bez světa interNETu neobejdou. NET také znamená v překladu síť a my chceme propojovat Vás s moderními nástroji a do budoucna i se svatebními dodavateli. Snoubenci si totiž mají čas od zásnub po svatbu užívat, těšit se a radovat, a to je odpověď na druhý smysl té otázky.

Kontakt
email: info@svatbonet.cz 
telefon: +420 737 200 411 
webová stránka: https://www.svatbonet.cz/ 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE