Svatební Expo

Dress My Day

 EXKLUZIVNÍ MODELY, KTERÉ NAJDETE POUZE U NÁS!

S radostí vám oznamujeme, že byl pro vás otevřen nový svatební salón DRESS MY DAY v Bratislavě. Kromě nádherných prostor, nevěstám přináší i značku Slanovskiy®, kterou můžete najít pouze v salónu DRESS MY DAY. 

I přesto, že se salon nachází v Bratislavě, za českými nevěstami dojíždějí se šaty do Prahy, aby si jednotlivé modely mohly vyzkoušet.

Velmi dobře si uvědomují, že každá nevěsta je jiná a zároveň je pro každou důležité jedno – vypadat nádherně a vykouzlit svatebčanům úsměv na tváři a jiskru v oku při pohledu na ni. I proto se rozhodli nabízet právě značku Slanovskiy®.  Jeho modely jsou propracované do posledního detailu a jsou zárukou toho, po čem každá nevěsta touží - jedinečnost a dokonalost.

Slanovskiy® patří mezi ty, kteří tvoří a určují trendy svatební módy. Pokud chcete být jedinečná během vašeho velkého dne "D", Slanovskiy® je ta nejvhodnější volba.

Svatební  salón DRESS MY DAY je jeden z mála salónů, který už na první pohled nabízí nevěstám pocit jedinečnosti a luxusu a zároveň z něj sálá teplo domova. V  prostorách salonu DRESS MY DAY najdete vše, co nevěsty během předsvatebního shonu potřebují – vstřícný a individuální přístup, příjemnou atmosféru a služby navíc, které potěší i náročného zákazníka (pohárek bublinek je také samozřejmostí.

Navštivte salon také na: http://www.dressmyday.sk/ 

Kontakt: email: info@dressmyday.sk 
               telefon:+421903 489 451

                   

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE