Svatební Expo

Rozhovor s Martinou Ptáčkovou

 

Rozhovor s mistryní světa v kickboxu a modelkou Martinou Ptáčkovou

 

Když nás Martina oslovila s tím, že by ráda předváděla svatební šaty na molu, byli jsme zvědaví, proč se několikanásobná mistryně světa v kickboxu zajímá o modeling. Pak jsme se ale s Martinou potkali a bylo to jasné, je to opravdu „Princezna bojovnice“ jak se jí přezdívá. Předvádění svatebních šatů si Martina na Expu užívala a tak vznikla nádherná spolupráce.

Martinu jsme poprosili o rozhovor, ve kterém se dozvíte proč předvádí svatební šaty u nás na Expu, jak si udržuje životní rovnováhu, a o tom jak je důležité zůstat v prostředí bojových sportů stále ženou. 

 

Martino, aktivně sportujete, studujete, věnujete se mnoha dalším činnostem, jako módním přehlídkám, jak to všechno zvládáte?

Musím přiznat, že je všechno velmi časově náročné a občas nevím, kam dřív skočit, a to doslova. Vše beru jako takovou výzvu. Jsem totiž toho názoru, že všechny složky by měly být v životě v rovnováze a pokud nejsou, nebude člověk šťastný. A tak se snažím udržet si nadhled a ke všemu přistupovat s rezervou. Člověk by si nic neměl brát osobně a sám sebe nebrat moc vážně. Také si dávat pauzy, když je potřebuje. To jediné, myslím, opravdu funguje.

 

Byla jste již u nás dvakrát součástí přehlídek svatebních šatů na Svatebním Expu, co Vás přivedlo na přehlídkové molo? 

I když se nevěnuji typicky holčičím aktivitám (bojové sporty, střílení, závody v bahně), ráda zůstávám ženou a baví mě vypadat jako princezna. Miluji dlouhé nadýchané princeznovské šaty. Tak vlastně vznikla i má přezdívka „Princezna bojovnice“. 

 

Měla jste čas si Svatební Expo užít i jinak než jako modelka? Co Vás nejvíc zaujalo?

Musím přiznat, že dříve jsem na svatby moc nebyla. Přišlo mi, že svatba znamená jen úřední potvrzení, to se, ale změnilo. Uvědomila jsem si, že je to mnohem víc, naprosto jedinečný okamžik, na který se strašně těším. Celý veletrh jsem si několikrát s radostí prošla. Přemýšlela jsem nad tím, jaké šaty a místo by se mi líbily nejvíce.  Velmi mě zaujalo i speciální zrcadlo, které pořizovalo fotografie. Moc se mi líbila i celková pestrost. Je skvělé, kolik možností a nápadů je možné na svatbě využít. 

 

Myslíte, že by Vám svatební veletrh pomohl s plánováním svatby a máte už nějakou představu, jaká by měla být Vaše vysněná svatba?

Ano, určitě. Líbí se mi, že člověk vše najde pod jednou střechou. Atmosféra na veletrhu je vždy více než skvělá a moc si ji užívám. Nemůžu se dočkat, až svatbu budu jednou sama plánovat. Díky veletrhu jsem si uvědomila, co všechno by na mé svatbě nemělo chybět. Ráda si nechávám detaily pro sebe, ale určitě mohu prozradit, že by měla být romantická, akční a originální zároveň. 

 

Byla jste tváří kampaně kosmetické firmy, procházíte se po molu, čeká Vás v budoucnu ještě nějaká podobná výzva?

Určitě ano, a už teď se moc těším. Musím přiznat, že každý den beru jako výzvu a příležitost. Mezi  takové věcí patří například i dobročinné projekty. To je jedna z dalších věcí, která mě strašně baví. Ráda dělám druhým radost. A že k tomu stačí někdy opravdu málo. Teď například s bratrem (mistr světa v grapplingu) plánujeme pokročilý kurz sebeobrany pro nevidomé, také jsem se zapojila do projektu o šikaně, kterou jsem si sama v dětství procházela. Plánujeme další aktivity v Rumunsku a Mongolsku, zapojili jsme se i do aktivit UNICEF. Škála je opravdu pestrá a na všechno se moc těšíme.

My se také moc těšíme na další spolupráci s touto neskutečně milou a pozitivní osobností, kterou Martina bezesporu je.

Martinu uvidíte opět na mole Svatebního Expa 15.-16.11.2019 a 31.1.-1.2.2020. http://www.svatebniexpo.cz/cs/program-1 

 

Facebookové stránky Martiny Ptáčkové 

 

 

 

                       

 

   


  

 
  

  

 

PŘEČTI SI ONLINE